מאבק אלוף השחייה: "קוטעים לי את הקריירה"

למרות המלצת איגוד השחייה ותוצאותיו המרשימות, ועדת הספורט לא אישרה מעמד ספורטאי פעיל לאורי טרלצקי. אתמול הוא גויס לחיל החימוש ולא יוכל להתאמן בתקופה הקרובה. "קוטעים לי את הקריירה", הוא אמר בכאב לפני שעלה על מדים. עורך הדין בני קוזניץ ממשרד כץ, קוזניץ ופסח, שמייצג את השחיין אמר כי "איגוד השחייה, שהוא הגורם האמון על השחיינים בארץ, המליץ על אורי כשחיין השני ברשימת הפוטנציאלים לקבלת מעמד ספורטאי בצבא. למרות ההמלצה, נראה שמנהל הספורט החליט על מתן המעמד לשחיין השלישי ברשימה, ללא מתן שום הסבר מניח את הדעת ותוך הטלת האשמה על צה"ל. בימים אלה פנינו לצה"ל בדרישה לתקן את המעוות ולהעניק לאורי את המעמד הראוי לו ואנו ממתינים לתגובתם".

לכתבה המלאה: Mako 30.01.15

סופית: בן שהר שוחרר משירות בצה"ל

לאחר שזומן להשלמת שירות בחודש אוגוסט, הגיעו נציגיו של החלוץ בן ה-25 המשחק בהולנד להסכמה עם רשויות הצבא על שחרורו הסופי משירות סדיר. עורך דינו של השחקן: "שמחים כי יתאפשר לשחקן להתמקד בעשייה המקצועית ובתרומה לנבחרת ישראל". השחקן שירת שנה אחת בסדיר ויוזמן למילואים במידת הצורך.

לכתבה המלאה: Ynet 22.01.15

בעקבות תחקיר וואלה! ספורט: הפרקליט הצבאי עשוי לפתוח בחקירה.

בעקבות ממצאי תחקיר החיילים-כדורסלנים המצטיינים שחשף כשלים, ובעקבות שורה של תלונות ופניות, אלוף דן עפרוני עשוי להורות על פתיחה בחקירה. אחת מהפניות לפצ"ר נעשתה בשבוע שעבר בידי עו"ד בני קוזניץ, המייצג את הכדורסלן רב"ט ד' (שם מלא שמור במערכת), המשרת כיום בצה"ל. "התחקיר משתלב היטב ומחזק את החשדות שהעלה הח"מ במסגרת התכתבויותיו בחודשיים האחרונים אל מול גורמי מיט"ב ויעח"ק (מחלקת ייעוץ וחקיקה בפרקליטות הצבאית, א.ג.)", כתב עו"ד קוזניץ לפצ"ר.

לכתבה המלאה: walla 17.09.14

דחיית שירות – יציע העיתונות 04.09.14

חשיפה: צה"ל דורש מבן שהר להתייצב להשלמת שירות חובה

חלוצה של ווילם II ההולנדית קיבל צו גיוס ליום שלישי הקרוב והתבקש לשרת שנתיים נוספות. עורכי דינו דורשים מהצבא את תיקו האישי כדי לבחון את חוקיות הליך גיוסו. אמו, בתיה: "מנסים למצוא פשרה". הקריירה האירופית בסכנה?. דובר צה"ל: "מטעמי צנעת הפרט לא נוכל לפרט". עורכי דינו של בן שהר מנהלים מאבק משפטי בנושא מול שלטונות הצבא ודורשים את תיקו האישי של השחקן כדי לבחון את חוקיות הליך גיוסו ושירותו עד היום.  

לכתבה המלאה: Ynet 29.08.14

 

 

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.

לחץ לחיוג ישיר לאחד מעורכי הדין


Provided by water damage columbus