נגד שהעתיק מסמכים סודיים למחשבו האישי – לכלא

25  ימי מאסר בפועל וחמישה חודשי מאסר על תנאי נגזרו היום על נגד ביחידת ממר"ם של אגף התקשוב, אחרי שהורשע במסגרת עסקת טיעון בהעתקת אלפי מסמכים סודיים מהיחידה – למחשבו האישי. בנוסף, הוחלט להורידו מדרגת רב-סמל לדרגת סמל ולחייבו לשלם 5,000 שקלים קנס. עורך דינו: "הוא לא התכוון לפגוע בביטחון המדינה". עורך דינו של החייל בני קוזניץ ממשרד קוזניץ, פסח ושות' מסר בתגובה: "כפי שטענו מלכתחילה, למרשי מעולם לא היתה כוונה לפגוע בביטחון המדינה, טענה שהתקבלה על יד הפרקליטות הצבאית ובית הדין הצבאי. מדובר בפרשה רגישה מאוד שמרשי מעוניין לשים מאחוריו ולהתחיל בדרך חדשה".

לכתבה המלאה: Mako 30.09.12

רק 25 ימי מאסר לאיש קבע שהעתיק אלפי מסמכים סודיים

האיש הורשע במסגרת הסדר טיעון בעבירות של חריגה מסמכות והתנהגות שאינה הולמת. עורך דינו ביקש להקל בעונשו. "מדובר בפרשה רגישה מאוד שמרשי מעוניין לשים מאחוריו". עו"ד קוזניץ ביקש מבית הדין הצבאי להתחשב במצבו שכן הוא אב לילדה ורעייתו בחודשים היריון מתקדמים, ובשל החקירה הפלילית הוא הודח משירות קבע. עוד ציין עורך הדין כי עד כה הוא לא הצליח להשתלב בשוק העבודה. מעשיו הוגדרו על ידי בית הדין הצבאי כ"חמורים", אך בשל פיטוריו ומצבו המשפחתי הוחלט לקבל את הסדר הטיעון ולגזור עליו עונש קל באופן יחסי."כפי שטענו מלכתחילה, למרשי מעולם לא היתה כוונה לפגוע בביטחון המדינה, טענה שהתקבלה על יד הפרקליטות הצבאית ובית הדין הצבאי", הסביר עורך הדין קוזניץ. "מדובר בפרשה רגישה מאוד שמרשי מעוניין לשים מאחוריו ולהתחיל בדרך חדשה".

לכתבה המלאה: Walla 30.09.12

לראשונה: איש קבע נאשם בסיוע למתקפת סייבר על ישראל

מרשי מכחיש כל פגיעה בביטחון המדינה או כל אפשרות כזו", אמר לחדשות 2 באינטרנט בתגובה עו"ד בני קוזניץ, מומחה למשפט צבאי המייצג את איש הקבע. "הדברים נעשו מתוך כוונה טובה ועל מנת לייעל את עבודתו והדבר יוכח בבית המשפט".

לכתבה המלאה: MAKO 19.6.12

הסיגריות שפגעו במדינה

בפרקליטות הצבאית מאמינים שהסיגריות יכולות להזיק לא רק לבריאות, אלא גם לביטחון מדינת ישראל. היום הוגש לבית הדין הצבאי של פיקוד המרכז כתב אישום נגד חייל שנתן סיגריות לעצירים פלשתינים ואפשר לכמה מהם להשתמש בטלפון הנייד שלו.  כמו כן נטען בכתב האישום כי החייל, שמיוצג על ידי סרן עידן פסח מהסנגוריה הצבאית,  התכוון לקחת שוחד של 100 דולר מפיקדונו של אחד העצירים תמורת השיחות וחילק את התמורה עם חייל אחר. זאת, על אף שהחייל לא לקח את הכסף בסופו של דבר.

לכתבה המלאה: NRG 21.04.05

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.

לחץ לחיוג ישיר לאחד מעורכי הדין


Provided by water damage columbus